Windows 10 Ürün Anahtarı

Bu menüde aktivasyonu kontrol ettikten sonra varsa bekleyen Windows 10 güncellemelerinizi de yapabilirsiniz. Eğer Windows 10 güncellemeleri nasıl yapılır emin değilseniz, buradan ilgili rehberimize ulaşabilirsiniz. Windows 11’i beğenmediniz ve Windows 10’a geri dönmek istiyorsunuz. Bunun için Ayarlar’ı açın ve Sistem kısmından Kurtarma seçeneğini seçin.

 • Bildiğiniz üzere Microsoft 2016 yılının Haziran ayında tüm kullanıcılara sunduğu ücretsiz Windows 10 yükseltme teklifini sonlandırmıştı.
 • Sistem, farklı sitelere veya dosyalara kolay erişim sağlar.
 • Virüs tehditlerini önler ve güvenli bir kullanıma yardımcı olur.
 • Sol alt köşede bulunan başlat menüsü, tüm uygulamaları ve dosyaları rahat bir şekilde görmenize yardımcı olur.
 • Sevdiğiniz bir dizi ya da filmi izleyebilir ya da oyun oynayabilirsiniz.
 • Bu butona tıklıyoruz ve indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

Ayrıca, oyun oynamayı çok seven müşterilere özel oyun kaydetme özelliği bulunur. Oyunları kaydedip arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Yeni teknolojiyle birlikte eşsiz bir şekilde üretilen bu sistem müşterilerin beğenisini kazanmayı başarır. Trendyol’dan ihtiyacınıza veya ilginize göre olan ürünleri filtreleme ve sıralama özelliğiyle sınırlandırdıktan sonra seçiminizi yapabilirsiniz. Siparişinizi oluşturabilir ve satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Küreselleşen dünyada teknolojinin insan hayatındaki yeri ve önemi günden güne artmaya devam eder 1win.

ASUS TUF Sistem Topladık

Windows 10 Pro fiyat aralıklarıyla da bütçenize uygun seçenekler sunar. Masaüstü, dizüstü ve tabletler için geliştirilen Windows 10 Pro orijinal, eşsiz tasarımı ve yeni teknolojiye uygun özellikleriyle müşterilerin beğenisini kazanır. İstediğiniz dosya ve uygulamalara başlat menüsüyle kolayca ulaşabilirsiniz.

Geniş ürün skalası aradığınız çeşidi bulmanıza yardımcı olur. Windows 10 ürünlerinin fiyatlarını inceleyerek bütçenize uygun olan seçeneği Trendyol’dan satın alabilirsiniz. Kaliteli ürünün belirlenmesinde hız ve işlemci ön plandadır. Müşteriler öncelikli olarak ürünlerin yüksek performansı olup olmadığını inceleyebilir. Uygun fiyatlı ve çok sayıda özelliği bir arada bulunduran bu sistem, sizin ihtiyaç ve ilginize göre tasarlanır.

Ücretsiz windows 10 lisanslama (programsız)

Yorumlar bölümünde yer alan değerlendirmeleri okuyarak karar verme sürecinizde bunları dikkate alabilirsiniz. Önünüze çıkan adımları takip ederek alışveriş işleminizi hızlıca ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bilgisayarların kullanım trendi günden güne artış gösterir. Hiçbir yaş kesimi ayırt etmeksizin üretilen bu cihazlar geniş depolama alanı, yüksek performansa sahip işlemcisi ve eşsiz yazılımıyla müşterilerin beğenisine sunulur. Microsoft onaylı Windows 10 Pro dijital lisans size iyi bir deneyim sunar. Eşsiz teknolojisi ve yeni tasarımıyla başlangıç menüsüne daha kolay ulaşabilirsiniz .

 • Karşımıza çıkan kullanım şartlarını ve bilgilendirmeleri kabul ettikten sonra bir sonraki adıma geçiyoruz.
 • Bilirsiniz ki bu tarz konuların bilgisayar üzerinde çok risk taşıyor.
 • Sizi fazladan uygulama yüklemeyle uğraştırmamak için gece ışığı özelliği de bulunur.
 • Pil tasarrufu özelliğiyle de sevdiklerinizle keyifli vakit geçirmenize olanak sağlar.
 • Ayrıca sistem, rahat kullanımıyla müşterilerin beğenisini kazanır.

Daha geniş güvenlik önlemleriyle kötü amaçlı dosyalara ve sitelere karşı sizi korur. Birden fazla sekme açma özelliğiyle de zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur. Cihaz ayarlarınızı ve bildirimleri istediğiniz gibi yönetebilirsiniz. Ayrıca bu sistem, uzun süreli ve yoğun kullanım için elverişlidir. Evlerde şahsi kullanıma ya da aile bireylerinin ortak kullanımına uygun olarak üretilir. Windows 10 Pro ürün anahtarı ile bilgisayarınıza format atmadan kullanım sağlayabilirsiniz.

Bir Türk Tarafından Kurulmuştu: Tarihin İlk Büyük Sosyal Medya Pl…

Teknolojik cihazlar sadece ihtiyaç için değil eğlence için de kullanılır. Yüksek kare hızları ve çözünürlüğüyle keyifli vakit geçirmenize olanak sağlar. Yüksek hıza sahip Windows 10 Pro bilgisayar ile istediğiniz yerden internete kolayca bağlanabilirsiniz.

 • İnsanlar, bilgisayarlarının hızlı ve hafızasının yeterince fazla olmasına oldukça dikkat ederler.
 • Yeni teknolojiyle birlikte eşsiz bir şekilde üretilen bu sistem müşterilerin beğenisini kazanmayı başarır.
 • Eşsiz sürümü ve yazılımıyla dikkatleri üzerine çeker.
 • Cihazlarda yazılım programına ait olan ve benzersiz sayısal kod barındıran Windows 10 Pro key bulunur.

Eğer sadece dosyaları saklamak istiyorsanız “Yalnızca kişisel dosyaları koru” seçeneğini seçebilir veya en son “Hiçbir şey” seçeneğini seçerek tamamen temiz bir kurulum yapabilirsiniz. Bu yüzden Microsoft’un indirme sayfasına buradan ulaşarak bu aracı indiriyoruz. Bildiğiniz üzere Microsoft 2016 yılının Haziran ayında tüm kullanıcılara sunduğu ücretsiz Windows 10 yükseltme teklifini sonlandırmıştı.

Ücretsiz Windows 10 yükseltmesi nasıl yapılır?

Ertesi gün de çalışmaya devam ederse tekrar yorum yazacağım. Windows 10 etkinleştirme işleminin tamamlanması için son olarak komut isteminde “slmgr /ato” komutunu çalıştırmamız gerekmekte. Bu koduda doğru bir şekilde çalıştırdıktan sonra aşağıdaki mesajı alacaksınız ve Windows’unuz artık kullanıma hazır hale gelecek.

 • Oyunları kaydedip arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.
 • Siparişinizi oluşturabilir ve satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Hiçbir yaş kesimi ayırt etmeksizin üretilen bu cihazlar geniş depolama alanı, yüksek performansa sahip işlemcisi ve eşsiz yazılımıyla müşterilerin beğenisine sunulur.

Güvenliği, temel özellikleri ve iş yönetim ve dağıtım gibi özellikleriyle ön plana çıkan Windows 10 Pro Trendyol tarafından müşterilerin beğenisine sunulur. Ürünlerde yüz tanıma, PIN kullanımı ve parmaz izi gibi güvenlik uygulamaları bulunur. Ayrıca, cihazınızı daha hızlı bir şekilde kullanmanıza yardımcı olur. Microsoft bu soruna bir çözüm olarak cihaz şifrelemesi özelliğini geliştirir. Cihaz şifreleme özelliği sayesinde verilerinize sadece yetkili kişiler ulaşabilir. Ayrıca, önemli bulduğunuz bilgileri not alma bölümüne yazabilirsiniz.

Desteklenmeyen Sisteme Nasıl Windows 11 Kurulur?

Windows 10 Pro 128 bit işlemciye sahip olmasa da 64 bitle yeterli performansı sergiler. Windows 10 pro işletim sistemi eşsiz hızı, güvenilirliği ve birçok alternatif özelliği ile günümüz teknolojisine yön verir. Yüz tanıma, PIN kullanımı ve parmaz izi olduğundan oldukça güvenlidir. Ergonomik tasarımı sayesinde uzun saatler çalışmanız gerektiğinde bile yüksek derecede konfor sağlar. Sevdiğiniz bir dizi ya da filmi izleyebilir ya da oyun oynayabilirsiniz.

Merhaba şuan da dediğiniz yöntem ile w10’u etkinleştirebildim fakat bir sorum vardı. Bu kod sayesinde her hangi bir virüs bilgisayarıma bulaşmış mıdır? Bilirsiniz ki bu tarz konuların bilgisayar üzerinde çok risk taşıyor.

Sistem Toplama Sonrası Neler Yapmalısınız?

Windows 10 işletim sistemi kopyaları kurulum sırasında veya kurulum sonrasında lisans aktivasyonu için çoğunlukla bir ürün anahtarına ihtiyaç duyar. Bu ürün anahtarı genellikle kuruma ya da satın alan bireysel müşteriye özeldir ve sadece ona ait Windows kopyası üzerinde etkinleştirilebilir. Ancak bu durum OEM, Open, Kutu lisans türüne göre değişiklik gösterebilir. Burada Windows 10 kurulum aracı, Windows 10’u indirmeye başlayacaktır. Bu nedenle bu adım biraz uzun sürebilir ve bu esnada bilgisayarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

 • Oldukça küçük boyuta sahip olan bu Windows 10 kurulumu dosyası indikten sonra basit bir şekilde çift tıklayarak bu dosyayı çalıştırıyoruz.
 • Bu sayede aradıklarınızı daha hızlı ve güvenli bir şekilde bulmanıza yardımcı olur.
 • Dayanıklı yapısı ve pil tasarrufu sayesinde daha keyifli vakit geçirmenize yardımcı olur.
 • KMS yazılımlarıyla ilgili esas sorun da bu, virüsler değil.

Bu aşamada tek yapmanız gereken Setup.exe’yi çalıştırıp kurulumu başlatmak.

Windows 10 Ürün, Lisans Anahtarı Ürünleri Trendyol’da!

Aynı zamanda eşsiz göz alıcı tasarımları ve zengin teknolojik görünümüyle cihazınıza renk katar. Fazla işle ilgilenseniz bile olağanüstü performans gösterir. Bu sistem, yapmakta olduğunuz işleri hızlı ve kesintisiz bir şekilde devam ettirebilmenizi sağlar. Son teknolojiyle üretilen bu işletim sistemini farklı alternatiflerle müşterilere sunulur. Müşterilerin farklı ihtiyaç ve beklentilerine yönelik zengin ürün özellikleriyle satışa sunulur.Trendyol’da ilgi çekici özellikleriyle öne çıkan ‌Windows 10 Pro yer alır. Trendyol üzerinden ürünler hakkında verilen bilgileri okuyabilir, seçeneklerin içeriğini ve kullanım şeklini öğrenebilirsiniz.

Bu işlem biraz uzun sürecektir ve birkaç kere bilgisayarınız otomatik olarak yeniden başlatılacaktır. Rica ederim, kesinlikle bedava varken ücretliye ne gerek var.. İyi niyetiniz için ve de detaylı görsel anlatımınız için teşekkür ederim. Yöntemi sanal makinede uyguladım, uygulamanın ardından sonraki ilk dakikalarda çalışıyor.

BMW M3 Jenerasyonları Drag Yarışında: Hangisi En Hızlı?

Ayrıca, karanlık alanlarda kullanmanız için de gece modu özelliği bulunur. Dijital uygulama sayesinde not alabilir, takvim ve saat bilgilerine kolaylıkla bakabilirsiniz. Bunların yanı sıra hava durumu ve yol durumunu da öğrenebilirsiniz. Açılan dosyalar veya uygulamalarla ilgilenmek Snap özelliği sayesinde keyifli bir hal alır.

win 1

Ayrıca Windows 1.0, kullanıcılara birkaç program arasında (programları kapatıp yeniden başlatma gereği olmadan) geçiş olanağı da sağlıyordu. Merhaba, büyük ihtimalle kullandığınız windows sürümü veya işlemi yanlış yaptığınız için olmamıştır.Windows 10 yükleyerek tekrar deneyin. Halil Bey bundan 5-6 sene önce indirdiğim bir programdan virüs bulaştı bilgisayarıma. Birçok fotoğraf ve video dosyam shadow uzantılı oldu.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *